Elit logo e-Elit - juhtiv
elektri- ja automaatikatarvikute
online hulgimüük
Klienditeenindus E-R 9-17
Helista: +372 622 9119
Est En
Elit shopping basket
Tooteid: Maksumus:
0
€ 0,00
    search
Logi sisse
Kasutajatunnus/e-post:

Parool:

Näita kõiki kategooriaid
Ei leidnud sobilikku toodet?
Head pakkumised!



Tooteid lehel: 10  50  100  200  Leitud kokku: 11, näitan 1 kuni 11 
Näita km-ga hindu
  Toote nimetus /  Kood Saadavus Hind   
FO Patch Paneel 24xSC duplex mooduliteta Kood: RAB-FO-X38-SL Laos € 38,20 /tk
FO Pigtail SC 9/125μm LSOH 2m, OS2 (ITU-T G.652.D) Kood: PIG09-SC-020 Laos € 2,30 /tk
Splice cassette f. 12 splices w. rubber holder Kood: RAB-FO-X04-12 Laos € 3,90 /tk
Splice holder for 12/24 splices Kood: OPT-145 Laos € 5,90 /tk
Splice holder for 2/4 splices Kood: OPT-189 Laos € 2,60 /tk
Splice protection 60 mm Kood: F11002 Laos € 0,13 /tk
Mechanical splice 250/900μm Kood: MS201 Laos € 10,50 /tk
FO Patch Cord SC-SC Duplex 1m, OS2 9/125µm (ITU-T G.652.D) Kood: P09D-SCSC-010 7 päeva
€ 7,50 /tk
FO Patch Cord SC-SC Duplex 2m, OS2 9/125µm (ITU-T G.652.D) Kood: P09D-SCSC-020 7 päeva
€ 7,80 /tk
FO Patch Cord SC-SC Duplex 3m, OS2 9/125µm (ITU-T G.652.D) Kood: P09D-SCSC-030 7 päeva
€ 8,30 /tk
FO Patch Cord SC-SC Duplex 5m, OS2 9/125µm (ITU-T G.652.D) Kood: P09D-SCSC-050 7 päeva
€ 9,10 /tk

Elit OÜ | e-post: elit@elit.ee | +372 622 9119 | 2016 ©


 
X
 
X